Önder İlaçlama olarak önce güven diyoruz. İlaçlama gerektiren her türlü sorununuzu güvenilir,tecrübeli ve profesyonel kişilere teslim etmelisiniz. Önder İlaçlama Pest Prevention (Haşere Önleme) konusunda faaliyet göstermektedir.Hedef sektör grubu olarak Gıda İşletmeleri, Sağlık Kurumları, Fabrikalar ve Turizm İşletmeleri ile ilgili tüm kuruluşlar yer almaktadır.Önder İlaçlama,kurulduğu günden itibaren eğitime,teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik vererek sektöründe lider bir firma olduğunu ispatlamıştır.Bilmek gerekir ki haşere ve kemirgen kontrolünün önemi dünyada her geçen gün artmaktadır.Bu nedenle bu konuda bilimsel ve modern hizmetleri,özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla,uzmanlık bilgimizi ve 15 yıllık tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunup,ilaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız.Uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlar, T.C. Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) ,Gıda Tarım Örgütü ( FAO ) tarafından ruhsatlı,insan ve çevre sağlığına zararsız,kullanıldıkları alanda leke ve koku yapmayan,ani öldürücü ve uzun süre kalıcı özelliğe sahiptir.

Sahip olduğumuz deneyim ile markanızı korumak,sizi güvenlik, verimlilik ve temizlikte en yüksek standartlara ulaştırmak için,pest kontrol alanında (haşere ve kemirgenle mücadele) hizmet vermek adına üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

 

Neden Önder?

 

* 15 yıllık birikimiyle sektöründe uzman kadroya sahip.

* Endüstrimizde en deneyimli eğitimli ve başarılı yöntem ve teknik servis ekibiyle çalışıyoruz.

* Mevcut gelişmiş haşere ve kemirgen kontrol sistemleri ile endüstrimize öncülük eden araştırmaları yapıyoruz.

* Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı isektisiter kullanıyoruz.

* Maksimum etkinlik sağlamak üzerine tasarlanmış uygulama programları sunuyoruz.

* Sektörünüze ve işletmenize özgü haşere ve kemirgen kontrolü ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyor, düzenli raporlama yapıyor, personelinize eğitim seminerleri düzenliyor ve mevzuatlarla uyumlu çalışmanızda size yardımcı oluyoruz.

* Hizmet taleplerine hızlı, sağduyulu ve en uygun şekilde cevap veriyoruz.