Restaurant,Pastane,Fırıngibi işletmeler haşerelerin en sık görüldüğü yerlerdir. Ülkemizde henüz haşere kontrol servislerinin sektörleşmediği dönemde Restaurant,Pastane,Fırın gibi işletmeler haşereler ile ilkel yöntemler ile başa çıkmaya çalışırdı. Kesin çözüm getirmeyen bu çalışmalar her zaman haşere problemini daha da içinden çıkılmaz hale getirirdi. Her uygulamanın sonucunda yetersiz ilaçlar kullanıldığı için haşere ve böcekler ilaçlara karşı daha da bağışıklık kazanmıştı.

İşletmelerinde yıllardır amatör ve ilaçlama ruhsatı olmayan firmalara ilaçlama yaptıran işletme sahipleri artık sorunun ciddiyetinin farkına vardıklarında veya aldıkları cezalardan sonra profesyonel anlamda ilaçlama yapan şirketlere başvurdular.Denetlemeler de istenilen belgeler firmamız tarafından verilmektedir.

Önder ilaçlamaşirketi olarak Restaurant ilaçlama,Pastane ilaçlama,Fırın ilaçlama gibi gıda üzerine çalışan firmalar için özel formüller üreterek sorunlarına kısa sürede çözüm sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ,üstün donanımlı ekipmanlarımız ile İstanbul genelinde 7/24  hizmetinizdeyiz.